Yatak Odası Mobilyası Nasıl Olmalı?

Yatak odası mobilyaları, kişisel ihtiyaçlara, zevklere ve mekânın büyüklüğüne göre değişebilmektedir. Ancak genel olarak işlevsel, rahat ve estetik bir tasarımı içermesi kişiler için önemlidir. Yatak odası mobilyası nasıl olmalı? Sorusuna yanıt olarak; Yatak odası mobilyalarını seçerken dikkate almanız gereken bazı önemli faktörler şunlardır.

 • Yatak odasının odak noktası yataktır. Yatak seçerken vücut yapınıza uygun bir boyutta ve sertlikte olanı tercih etmelisiniz. Ayrıca yatak çerçevesi veya başlık da tarzınıza uygun olmalıdır.
 • Yatak odası mobilyalarının başka bir önemli parçası dolaplar ve depolama alanlarıdır. Giysi, ayakkabı, çanta ve diğer eşyalarınız için yeterli depolama alanı sağlamalıdır.
 • Yatağın yanında kullanabileceğiniz komodinler, gece lambası, kitap, gözlük gibi kişisel eşyalarınızı koymanız için pratik birer parçadır. Tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun komodinler seçmelisiniz.
 • Eğer makyaj yapmayı seviyorsanız veya kişisel bakım ürünlerinizi düzenli tutmak istiyorsanız bir makyaj masası düşünülebilir. Aynalı ve çekmeceli bir makyaj masası, kullanışlı bir seçenektir.
 • Yatak odasında oturmak için bir sandalye veya koltuk eklemek de odanıza rahat bir oturma alanı kazandırabilir. Kitap okuma veya dinlenme için ideal bir seçenek olabilir.
 • Büyük bir ayna, yatak odasına derinlik ve genişlik katmanın yanı sıra makyaj yaparken veya giyinirken kullanışlı olabilir. Ayna seçerken çerçevesi ve boyutu odanızın tarzına uygun olmalıdır.
 • Mobilya rengi ve tasarımı, odanızın genel estetiğini belirler. Odanızın boyutu küçükse, açık renkli mobilyalar ve ayna kullanarak alanı daha büyük gösterebilirsiniz.
 • Kendi tarzınıza ve odanızın dekorasyonuna uygun mobilya seçmelisiniz.

Kısacası yatak odası mobilyalarını seçerken rahatlık, depolama, estetik ve kişisel zevklerinizi dikkate almalısınız. Odanızı kişiselleştirin ve sizi mutlu eden bir mekân oluşturun. Mobilya seçiminizi dikkatli bir şekilde yaparak, yatak odanızın fonksiyonel, şık ve rahat bir mekân olmasını sağlayabilirsiniz.

Keops Yatak Odası Takımı

Keops yatak odası takımı, özellikle ahşap mobilya severler için harika bir seçenektir. Şeşkalar Mobilya’nın en sevilen yatak odası takımı modellerinden biri olan Keops, yatak odanızda harika bir estetiklik yaratırken, eşyalarınızı depolayabileceğiniz çok şık parçalara sahiptir.

Hem yatak odanızda ferah bir görünüm oluşturan hem de odanıza ahşabın o estetik havasını yansıtan Keops yatak odası takımı içeriği ise şöyledir.

 • Keops Karyola
 • Keops Şifonyer
 • Keops Dolap
 • Keops Komodin (2 Adet)

Oslo Komodin

Odanızda metalik bir görüntünün şıklığını arıyor ve aynı zamanda boyut olarak küçük ama işlevsel bir komodin arıyorsanız, Oslo komodin tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak harika bir seçenektir. Yatağınızın başucunda görünüşü ile mest eden bir komodin için çok uygun fiyatlarla 2 adet Oslo komodine hemen sahip olabilirsiniz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.