Marka Öykümüz

1960’lı yıllarda inegöl henüz yeni zanaatini tüm Türkiye için saygın bir noktaya getirmeye başlıyor, şehrin çınarları kadar eski olan kıymetli mobilyacıların ilk nesli, Türkiye mobilasını tüm dünyaya anlatma gayesi taşıyordu.

Şeşkalar Mobilya işte kıymetli ve eşsiz dönemlerin güçlü bir mimarı ve marka elçisi olarak 1962 yılından bugüne İnegöl Mobilyası’nın güçlü bir temsilcisi olarak; Türkiye’nin 50’den fazla noktasında, Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika’da iş ahlakıyla ve üretim kalitesiyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yarım asırlık hikaye bugün halen da ailenin ikinci neslinin tecrübesi, üçüncü neslinin modern üretim anlışıyla devam ettriliyor.

Hakkımızda

1962 yılında kurulan Şeşkalar Mobilya, uzun ömürlü, dayanıklı ve fonksiyonel mobilyalarıyla kendisinen ait iki mağazayla hizmet vermektedir.

Ayrıca Türkiye’nin 50’den fazla noktasında ve dünyanın birçok çoğrafyasında misafirlerine konforlu bir deneyim sunan Şeşkalar Mobilya, nesiller boyu koruduğu iş ahlakını, ustalığını ve müşteri ilişkilerini; güncel bir tasarım ve üretim anlayışıyla birleştirerek yarım asırlık yolculuğunu “değer yaratan bir marka” olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir.

Bu doğrultuda, teknolojiyi ve ustalığını yeniden yorumlayan Şeşkalar Mobilya, Arhe çalışmaları ve tasarım trendlerini takip eden bir anlayışla yaşam alanlarına eşsiz bir dokunuş yapmak, her bir misafirinin evinde huzurlu anlar ve anılar var etmek için çalışır.

Şeşkalar Mobilya  • Kurucu Adı

Vizyonumuz

Şeşkalar Mobilya asırlık marka yolculuğunda en çok müşteri memnuniyetiyle ilgilenir. Tasarım kalitesini ve hammadde kullanımındaki kalitesini her zaman önceleyen Şeşkalar Mobilya, mağaza sayılarını arttırmak, dünyanın çok daha fazla noktasına ulaşmak ve Türkiye Mobilyası’nın asırlık marka elçisi kalabilmek için var gücüyle çalışır.

Teknolojik gelişmeleri, günümüz tasarım trendlerini, zamanın en değerli hediyesi olan tecrübeyle birleştirerek yaşam alanlarının sadık bir üyesi haline dönüşür.

Çünkü Şeşkalar Mobilya’da “her zaman daha iyi bir yol vadır” şiari üretim ve tasarım bilincinin merkezindedir.

Misyonumuz

Şeşkalar Mobilya, yarım asırdır yalnızca mobilya üretmekle kalmaksızın doğru bir çizgide, bildiği doğrularla ilerlemek, satış sonrası hizmette de her bir misafirinin sorunlarına çözüm üretmek ve uzun yıllar süren bir dostluk, paydaşlık kurmak için çalışır.

Bunun için çözüm odaklı bir anlayışı sahiplenen Şeşkalar Mobilya yaşamın her alanında aileyi sahiplenir ve mutlu ailelere konforlu mobilyalar üretmek için çalışır. Bünyesinde çözüm ortalığı yaptığu; mimarlar, tasarımcılar ve mühendislere önce sorunu tespit eder sonrasında bu sorunlara yaratıcı ve yarayıcı çözümler üretir.

“Mutlu evlerde asırlık konfor” mottosuyla ve söylemiyle her bir misafirinin, evinin her alanında gerçek huzurlu ve mutluluğunu bulmasını sağlayacak konforlu alanlar inşa eder.